/

Jak objednat TEXOWEAR

Výběr produktu a poptávka

Vyberte si na našem webu produkty. V případě potřeby nás zkontaktujte k upřesnění provedení a možností grafiky. Zašlete nám poptávku nebo si domluvte osobní schůzku k upřesnění detailů.

Cenová nabídka

Na základě poptávky, která obsahuje druh produktu, počet ks, event. specifikaci grafiky vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Objednávka a grafika

Pokud se rozhodnete pro realizaci, pošlete nám objednávku. Spolu s objednávkou zašlete i podklady pro konečné grafické zpracování. Finální grafický návrh vám zašleme k závaznému písemnému odsouhlasení. K určení velikostí výrobků vám můžeme zapůjčit zkušební sadu oblečení nebo použijete velikostní tabulku uvedenou na našem webu.
V případě požadavku není problém zhotovit i zkušební nátisk, popř. vzorek.

Výroba, dodání a platební podmínky

Po zaslání objednávky a grafiky vystavíme zálohovou fakturu v dohodnuté výši, obvykle 50% z celkové částky. Po obdržení platby a definitivním odsouhlasení grafiky začneme pracovat na výrobě. Dodací lhůta je u zakázek malého rozsahu v řádu několika dnů, u velkých 4 – 6 týdnů. Dodací lhůta začíná běžet ode dne splnění platebních podmínek a odsouhlasení návrhu.

Po vyhotovení zakázky doplatíte zbylou částku při převzetí zboží nebo v případě zaslání zboží dobírkou hotově. Možná je také platba předem na účet.
Zboží si můžete vyzvednout osobně nebo zašleme přepravní službou.

Kontakty

textil@texoplus.cz
+420 775 69 69 08